Dnevni arhiv: 4. 10. 2016

TD za 9.r

Rezultat iskanja slik za rižarna

V sredo, 5. 10. 2016, bomo izpeljali tehnični dan za učence  9. razredov. Ogledali si bomo Ribiški muzej Tržaškega primorja v Sv. Križu pri Trstu ter Trst (Rižarna). Odhod je ob 7.30 in prihod okoli 14.00 ure. Stroški:  -vstopnina v Ribiški muzej v Sv.Križu ( 1 €)  – zbere razrednik. Prevoz  in vodenje CŠOD – po položnici. Potrebščine: pisalo,  trdo podlago in primerno obutev za pohod po mestu. Malico dobijo na šoli. S seboj obvezno vzemite osebni dokument!

Krajevni praznik v Sv. Antonu

SVANTON6

Krvavi boj naših prednikov je poznavalsko opisala slavnostna govornica Ljubica Jelušič, podpredsednica Zveze združenj borcev za vrednote NOB Slovenije, ki je še posebej pohvalila dragoceno sodelovanje domačih otrok in se zavzela za ohranjanje slovenskih podružničnih šol, kakršna deluje tudi v Sv. Antonu. V kulturnem programu so nastopili še Godba na pihala Sv. Anton, Mešani pevski zbor Brnistra in Oktet Aljaž.

Praznik KS Sv. Anton