PRIPRAVE NA TEKM.

Povezana slikaRezultat iskanja slik za tekmovanja športRezultat iskanja slik za tekmovanja

TUKAJ BODO OBJAVLJENI TERMINI ZA PRIPRAVE NA TEKMOVANJA UČENCEV

Kenguru:                                                                                                                                                                        A turnus ob torkih predura, priprave na tekmovanje iz matematike (Kenguru) za 6. razrede na podružnični šoli.

Priprave na tekmovanje iz angleščine za  7 r.                                                                                        V sv. Antonu : 16. december ob 13.25  ( 7 šol. ura) v učilnici ZGAN                                                  V Pradah:  18. december ob 7.30 ( 0 šol. ura) v učilnici AN

KRESNIČKA iz Svetega Antona                                                                                                                  Urnik: v dogovoru z učenci (A turnus, torek, 6.a ura); 7.B  Lea Jakomin, Neža Starc, Matija Novak, Jakob Ivančič; 7.C Julija Bordon, Mark Kavrečič

Tekmovanje iz logike                                                                                                                                            Na tekmovanje iz logike se z učenci pripravljamo v okviru izbirnih predmetov logika in matematične delavnice. Prav tako tudi v pred-urah in po pouku v dogovoru z učenci. Zainteresirani učenci naj pristopijo k učiteljici Maji Lindič.

PRIPRAVE NA CANKARJEVO TEKMOVANJE                                                                                                 

 

 

SONJA GUZIČ TINKARA ŽAGAR NATALIA GORENC LEA BRIC URŠKA KERIN

 

RAZRED

 

6. razred

 

7. razred

 

9. razred in 8. C razred

 

8. razred

 

6. in 7. razred

TERMIN

A-turnus, SREDA, 0.

ura

 

B-turnus, ČETRTEK, 6. ura

SvA, B-turnus, PETEK, 7a. ura; A-turnus, PONEDELJEK, 0a. ura;

Prade, B-turnus, TOREK, 6. ura

PETEK, 6. ura SvA, ČETRTEK, 0a. Ura (kabinet 45)
ŠTEVILO PRIJAVLJENIH

 

5

 

3

 

20

 

9

 

10

Urnik priprav na tekmovanje iz angleščine za 8. razred, za šolsko spletno stran:
 8.ač:
petek, 4. 10.,6. ura, učilnica IT
četrtek, 17.10., 7. ura, učilnica ANG
 8.bc:
petek, 4. 10., 7.30, učilnica ANG
ponedeljek, 14.10., 7.15, učilnica ANG
(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 12)
(Skupno 266 obiskov, današnjih obiskov 1)