Obvestilo

O poteku naravoslovnega dne za 8. razred, v torek, 10. 5. 2016. Po prevzemu malice se ob 7.40 odpravimo peš do Škocjanskega zatoka. Po ogledu le-tega in malici bomo pot nadaljevali do Zbirnega centra na Serminu. Za pot nazaj v šolo je organiziran avtobusni prevoz ob 12.00. Stroški naravoslovnega dne predstavljata vstopnina v Škocjanski zatok (3 EUR) in avtobusni prevoz. Oboje boste lahko plačali preko položnice. Opremite se primerno za daljšo pešpot in ne pozabite na beležko in pisalo, saj bo potrebno napisati poročilo. D.N.:   

1. Odgovorite na sledeči vprašanji: 

a) Zakaj je potrebno ohranjati območja kot je Škocjanski zatok

b) Kaj je naloga zbirnih centrov po Sloveniji?

2. Oblikuj vprašanje ali pripravi informacijo s katerima boš sam sodeloval-a pri predstavitvi Škocjanskega zatoka in Zbirnega centra Sermin.

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)