Srce za srce

Za učence 6., 7., 8.,9. razreda Osnovne Šole Elvire Vatovec Prade in za učence podružnice Sveti Anton, je v letošnjem letu organiziran gledališko umetniški krožek »Srce za Srce«. Učenci bodo del gledališke ekipe Srce za Srce, ki ima za seboj že svojo gledališko predstavo Pomen in Sled Zmage ter uspešne gledališke predstave, s katerimi so dosegali namen in cilj sporočila tako s področja umetnosti, humanosti kot obenem najbolj pomembnega dela – ljubezni. Gledališka ekipa Srce za Srce bo svojo krajšo verzijo gledališke predstave Pomen in Sled Zmage ponovno odigrala pred učenci OŠ Prade in učenci podružnice v Svetem Antonu, ki jo je uspešno izvedla na mednarodno humanitarno literarnem dogodku Srce za Srce v Centru za kulturo, gledališče in šport v Izoli. Tokrat jo bomo predstavili našim učencem za boljše razumevanje posledic napačnih stereotipov, ki posledično privedejo do medvrstniškega ali družbenega nasilja.

OBVESTILO O NASTOPU IN EKIPI

Prijavnica Srce za Srce

(Skupno 174 obiskov, današnjih obiskov 1)