NOGOMET za mlajše dečke

Naši nogometaši so v torek, 13. 6. 2017 osvojili 2. mesto  PODROČNEM TEKMOVANJU  V NOGOMETU v Sežani. Na tekmovanju so našo šolo zastopali: Patrik Valentič, Andraž Mihalič, Jakob Bobič, Ian Munjes, Lan Benčič, Rudi Majer, Gaj Omahen, Teo Turčinovič, Tarik Lidjan,  Martin Valečič ter poškodovani Enej Sosič, ki se je izkazal v vlogi pomočnika trenerja.

V torek, 6. 6. 2017, je naša šola uspešno organizirala OBČINSKO TEKMOVANJE V NOGOMETU za mlajše dečke. Tekmovanje je potekalo v športni dvorani Bonifika, udeležilo pa se ga je šest  šol. Naši učenci so osvojili 2. mesto ter se uvrstili na področno tekmovanje. Na tekmovanju so našo šolo zastopali: Patrik Valentič, Andraž Mihalič, Jakob Bobič, Ian Munjes, Lan Benčič, Rudi Majer, Gaj Omahen, Teo Turčinovič, Tarik Lidjan,  Martin Valečič ter poškodovani Enej Sosič, ki se je izkazal v vlogi pomočnika trenerja. Pri izvedbi tekmovanja so kot zapisnikarji pridno pomagali: Oskar Berlot, Valentin Pečar, Marko Vojvoda in Bor Moljk. Čestitamo!

(Skupno 981 obiskov, današnjih obiskov 1)