Obvestilo – stavka

Spoštovani starši, skrbniki otrok Osnovne šole Elvire Vatovec Prade. Obveščamo vas, da bo 14. 2. 2018 v našem zavodu OŠ Elvire Vatovec Prade organizirana splošna stavka zaposlenih v vzgoji in izobraževanju. O vključitvi otrok v varstvo za starše, ki ne morete zagotoviti varstva kako drugače, smo vas pisno obvestili. Prosimo, da nam do ponedeljka, 12. 2. 2018, posredujete prijavnice za varstvo, da bomo lahko naredili načrt za dan stavke. Varstvo za učence od 1. do 3. razreda bo organizirano tudi v Večgeneracijskem centru Morje v Kopru. (glej letak)                                                                                                                                                                    S spoštljivimi pozdravi, ravnateljica:     Franka Pegan Glavina     Letak-varstvo-stavka

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)