Nogometaši v polfinalu državnega tekmovanja

Ob pomoči športnega in bučnega navijanja  učencev 9.a in 9.b razreda ter njunih razredničark, so naši nogometaši na četrtfinalu državnega tekmovanja v Novi Gorici spet igrali odlično in se uvrstili v polfinale državnega tekmovanja osnovnih šol. V polfinalu bo nastopalo šestnajst ekip v štirih skupinah in le prvo mesto v skupini na tem tekmovanju vodi v finale.

Z igro in borbenostjo, ki so jo naši nogometaši prikazali do sedaj, v upanju, da bo ekipa spet popolna (v Gorici namreč nista igrala Martin Turk in Rok Ljutič zaradi reprezentančnih treningov ter zadnji dve tekmi Zak Kavrečič zaradi poškodbe) in  s takšno podporo navijačev, verjamemo, da jim bo uspelo priti v finale.
Nogometašem čestitamo in želimo srečno v nadaljnjem tekmovanju.
Vsem navijačem pa iskrena hvala za glasno in športno navijanje, vzpodbujanje, plakate, transparente in navijaške zastavice.
(Skupno 239 obiskov, današnjih obiskov 1)