ŠPORT ZA SPROSTITEV IN LIKOVNO SNOVANJE 2

V okviru fleksibilne izvedbe vsebin pri predmetih Likovno snovanje 2 in Šport za sprostitev, bomo v sredo, 12. 9.  2018, odšli v Ankaran, kjer bomo imeli na peščenih igriščih turnir v odbojki na mivki  ter risali po opazovanju figuro v gibanju. Odhod izpred šole v Sv. Antonu bo ob 13.15 (ob 13.25 iz Prad), prihod pa ob 17.00 v Sv. Anton (razvoz po postajah). Priporočamo, da učenci tega dne jedo kosilo v šoli in si popoldansko malico prinesejo s seboj od doma. Igranje odbojke na mivki na peščenih igriščih je za učence brezplačno, stroški prevoza pa bodo obračunani po položnici.

 Septembra se v Mestni občini Koper obeta pester nabor aktivnosti za spodbujanje trajnostne mobilnosti.

 »Evropski teden mobilnosti je najbolj razširjena kampanja na področju trajnostne mobilnosti na svetu. Vsako leto poteka med 16. in 22. septembrom. Cilj kampanje je predvsem konkretno vzpodbuditi evropske lokalne skupnosti k uvajanju in promociji trajnostnih prometnih ukrepov ter povabilo prebivalcem k uporabi alternativnih oblik prevoza. Ker je pobudo potrebno razumeti tudi v širšem kontekstu uvajanja ukrepov in ozaveščanja, ki trajno prispevajo k uporabi javnega prevoza, kolesa, hoje ali druge trajnostne oblike prevoza čez celo leto, Mestna občina Koper v septembru pripravlja pester nabor aktivnosti za spodbujanje trajnostne mobilnosti. Letošnja osrednja tema je multimodalnost.« V sklopu tedna mobilnosti, bomo na naši šoli izpeljali še eno aktivnost v okviru predmetov ŠSP in LS2, ki se bo odvijala v četrtek, 20. 9. 2018, ko bomo odšli v Izolo in v veslaškem klubu Argo spoznali osnove veslanja in v San Simonu ustvarjali Land Art. Odhod izpred šole v Sv. Antonu bo ob 13.30 (ob 13.40 iz Prad), prihod pa ob 18.00 v Sv. Anton (razvoz po postajah).  Cena veslanja je 3,5 Eur na učenca. Denar naj imajo učenci s seboj, stroški prevoza pa bodo obračunani po položnici.

(Skupno 230 obiskov, današnjih obiskov 1)