ZAKLJUČNA PRIREDITEV DMFA

V nedeljo, 19. maja 2019 je bila v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani zaključna prireditev DMFA Slovenije ‘Bistroumi 2019’ .  Pripravili so prijeten dogodek z zanimivimi gosti iz sveta znanosti in umetnosti, obenem pa so obeležili 70 let DMFA Slovenije in že petnajstič pognali verižni eksperiment, pri katerem sodelujejo učenci različnih slovenskih šol. Na slavnostno podelitev so poleg vseh članov olimpijskih ekip ter nagrajenih in pohvaljenih tekmovalcev z državnih tekmovanj v organizaciji DMFA Slovenije
vabljeni tudi vsi prejemniki zlatih priznanj z državnih tekmovanj in prejemniki diamantnega kenguruja ter njihovi mentorji. V čast nam je, da je bil letos med povabljenimi tudi učenec naše šole, MIHA ABRAM, dobitnik zlatega priznanja iz matematike. Miha Abram je bil na letošnjem tekmovanju Mednarodni matematični kenguru  med najboljšimi v državi, zato ga DMFA Slovenije  vabi na nagradni izlet v Benetke, ki bo v petek, 31. maja 2019.  ČESTITAMO!
(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)