KARANTENA (priredba O, Vrba)

Je karantena unič`la vse načrte,                                                                                                                    po cele dneve ždim samo v hiši,                                                                                                                        se hrupa avtov skoraj nič ne sliši,                                                                                                                  ker obdelujejo vsi svoje vrte.

Če hodiš ven potem si med kreteni,                                                                                                                ki podaljšujejo vse to do maja.                                                                                                                          Med tem pa malo dolgčas mi postaja,                                                                                                                jaz krivdo pripisujem karanteni.

Kašelj, prehlad ali pa migrene,                                                                                                                          simptomi so za COVID-19,                                                                                                                                        lahk` ga dobiš, če ne držiš se karantene.

V trgovinah ni nič več krompirja,                                                                                                                    smo kupili riž in pašto ter še moko,                                                                                                                  zdaj primanjkuje nam- WC papirja.                                           Ana Lisac, 8.a

                                                                                                                       Vid Božič, 8.č

(Skupno 185 obiskov, današnjih obiskov 1)