POUK NA DALJAVO OD 1. DO 9. RAZREDA

Vlada RS je zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi v četrtek, 5. 11. 2020, sprejela
sklep, s katerim je za 7 dni podaljšala uporabo omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolski zavodih (Uradni list RS, št 152/20). Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojnoizobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo. Podrobna navodila boste starši učencev od 1. do 5. razreda dobili od svojih razrednikov v petek, 6. 11. 2020. Učenci od 6. do 9. razreda pa nadaljujemo kot pred počitnicami.
Odsotnost učencev sporočajte razrednikom.

Obvestilo za 9.11                      Obvestilo – topel obrok

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 1)