Pouk na daljavo za učence od 1. do 5. razreda

Za učence od 1. do 3. razreda se pouk na daljavo pričenja vsak dan preko ZOOM srečanja prvo šolsko uro (do 45 min):

  • za oddelke podružnice Sv. Anton ob 8.00,
  • za oddelke matične šole Prade ob 8.20.

Za učence 4. in 5. razreda poteka pouk na daljavo po prilagojenem urniku, ki je objavljen. Tedaj se izvaja pouk na daljavo videokonferenčno v ZOOM-u. Beležila se bo prisotnost, zato starši za otroke, ki zbolijo, javite odsotnost. Navodila za predmete, ki se ne bodo izvajali videokonferenčno, bodo objavljeni v spletnih učilnicah. Za učence, ki morda zjutraj ne morejo biti prisotni v ZOOM srečanju, bodo razlage in navodila za delo objavljene v spletni učilnici, do katere dostopajo preko spletne strani šole pod zavihkom DELO NA DOMU/SPLETNE UČILNICE.

V ZOOM konferenco se prijavite s klikom na videosobo učitelja: ZOOM

Vsa preostala navodila bodo podali razredniki (videokonferenčno, e-pošta, eAsistent). Obvestilo_1.do5.razred

(Skupno 306 obiskov, današnjih obiskov 1)