NOVI URNIKI ZA POUK NA DALJAVO (6. – 9.r)

Navodila za izvajanje pouka na daljavo

V ZOOM-ure pouka želimo vključiti tudi vzgojne predmete, zato smo urnike nekoliko spremenili. Novi, prilagojeni urniki ZOOM-ur, pričnejo veljati v ponedeljek, 30. 11. 2020 dalje.  Učenci uporabljajo urnik oddelka, ki je priložen. Ob uri, ko je predmet na urniku, mora biti učenec prisoten v spletni učilnici Arnes, do katere dostopa preko spletne strani šole pod zavihkom DELO NA DOMU/SPLETNE UČILNICE. Beležila se bo prisotnost, zato starši za otroke, ki zbolijo, javite odsotnost. Skladno z navodili v spletni učilnici se učenci prijavijo v videokonferenčno sobo učitelja oz. opravijo zadolžitve v spletni učilnici. Iz urnika oddelka so odstranjeni predmeti, za katere bodo učenci prejeli navodila za delo v spletnih učilnicah (enkrat tedensko). POVEZAVE DO ZOOM SOB UČITELJEV

URNIKI ODDELKOV

6_A 7_A 8_A 9_A
6_B 7_B 8_B 9_B
6_C 7_C 8_C 9_C
6_Č 7_Č 8_Č 9_Č

 

(Skupno 5.597 obiskov, današnjih obiskov 1)