Obvestilo za starše

Veselimo se ponovnega všolanja vašega otroka v šolske klopi. Pouk bo potekal v mehurčkih oddelka in poskrbeli bomo za varnost vaših otrok. Pošiljamo vam dopisa Združenja za pediatrijo – Sekcije za pediatrijo pri Slovenskem zdravniškem društvu, kjer najdete pomembne informacije, kako boste lahko šoli pomagali preprečiti širjenje koronavirusa. Prosim, da se vsi priporočil držite, ker smo bili v zadnjem tednu, ko je pouk potekal na daljavo obveščeni, da so bili posamezni otroci v stiku z bolnimi starši in starimi starši. V primeru okužb v mehurčku družine, se posvetujte s pediatrom in obvestite šolo. Poskrbite, da šola ohranja pouk v šolskih klopeh, saj bomo za bolne otroke pošiljali gradiva v spletne učilnice.

  Dopis starši   Dopis učenci_dijaki       Dopis_za_starse

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)