Predavanje za starše

Spoštovani starši in učitelji!

Za vas smo tokrat organizirani izobraževanje ZDRAVI MOŽGANI ZDRAVI OTROCI, ki bo na voljo na spletu.

  1. 2. 2022 boste po e-asistentu dobili povezavo z geslom. Izobraževanje bo za vas odprto vse do 18. 2. 2022 ponoči, tako da boste lahko v svojem tempu predelali celotno vsebino.

Izobraževanje je za vas posnel mag. Jani Prgič, ki velja za vodilnega strokovnjaka s področja uporabne nevroznanosti in dela z otroki ter odraslimi. Izobraževalni film je ustrezno obdelan z animacijami, teksti, videi, tako da je vsebina res nazorno podana. Številne slovenske šole so se že udeležile tega izobraževanja in tako starši kot šolski strokovni delavci ocenjujejo vsebino kot zelo pomembno in aktualno, zato vas res vabimo k čim večji udeležbi.

Več o predavatelju najdete na povezavi: http://www.center-mi.si/o-nas.html

Več o vsebini je predstavljeno v kratkem filmčku, in sicer desno spodaj na tej strani: https://nlp-slovenija.si/online-izobrazevanja/

Virtualno predavanje ZDRAVI MOŽGANI ZDRAVI OTROCI

(Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1)