15. Znanstival

• Datum:
  • Kategorije:

Spoštovani!

Prvi vseslovenski center znanosti in edina Hiša eksperimentov na svetu prireja že 15. Znanstival.

Vsi, ki ste radovedni, lepo vabljeni na Znanstival, ki ga v Ljubljani od 31. maja do 2. junija organizira Hiša eksperimentov

Radovedni – ne zamudite dogodkov, ki se bodo odvijali po mostovih, trgih, ulicah Ljubljane, v posebnem HišaBUSu ter v Hiši eksperimentov – našem nano centru znanosti po velikosti, a mega centru po prisrčnosti in originalnosti.

Oglejte si interaktivni program Znanstivala, kjer najdete kje in kdaj se bodo odvijali znanstveni šovi, HišaBUS, HiškaBUS, optične iluzije, Hiška eksperimentov ter Vrt eksperimentov – predstavilo se bo mnogo institucij s področja promocije izobraževanja. Našli boste tudi različne delavnice, pa DRZNE eksperimente, znanstveno doživetje in še veliko več. Vabimo vas, da nas s šolsko skupino obiščete v petek, 31. 5. ob 10. uri in s skupaj z nami doživite Slavnostno odprtje dogodka na Prešernovem trgu. V kolikor se odločite za obisk na odprtju nam svojo prisotnost prosim sporočite na 01 300 6885.

V prilogi vam posredujemo plakat katerega razmnožite in pobesite po vhodnih vratih šole, vrtca, da obvestite starše otrok, ki lahko skupaj v času vikenda obiščejo naš festival.

Znanstival_PlakatA2_vseBrezplacno

V kolikor želite še več promocijskega materiala nas pokličite in vam ga dostavimo.

Lepo vabljeni, da se udeležite naših dogodkov.

Dodatne informacije:
tel: 01 300 6888, @: info@he.si