CENIK IN OSTALE INFORMACIJE O ŠOLSKI PREHRANI

CENIK ŠOLSKE PREHRANE:

ZAJTRK MALICA KOSILO 1.-5.R KOSILO 6.-9.R MALICA OPB
0,70 € 0,90 € 2,80 € 3.00 € 0,80 €

Odjava prehrane do 8h zjutraj v tajništvo (sms 041/930632) ali e-mail:
prade.prehrana@gmail.com .  Učenci položnice prejemajo v šoli 10. v mesecu.

SHEMA SADJA IN ZELENJAVE

OBVESTILO_STARŠEM_IN_OSTALIM_UPORABNIKOM_ŠOLSKE_PREHRANE                                 *Alergeni, ki jih jed vsebuje so napisani v oklepaju.

• Pekovski in slaščičarski izdelki lahko vsebujejo sledi mlečnih in sojinih beljakovin, jajc, sezama in oreščkov.
  • V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika.
  • Pri kosilu je na voljo polnozrnati kruh, sadje in napitek.
  • Napitek: voda ali sok iz sadnega sirupa, ki ima 70%do 100%sadnega deleža, brez dodanih konzervansov ali sladkorja.

EU Šolska shema sadja in mleka (živila so slovenskega porekla), financira jo EU.

Ob sredah vsi učenci prejemajo sadje iz SŠS, ki ga financira EU v sodelovanju z Agencijo RS za kmetijske trge in razvoj podeželja.Rezultat iskanja slik za hrana piramida

(Skupno 54.709 obiskov, današnjih obiskov 8)