JEDILNIKI

Zajtrk 0,60€;  dopoldanska malica 0,80€;  kosilo 1-5. r. 2,60€;  kosilo 6.-9. r. 2,80€; popoldanska malica 0,70€

Anketa o šolski prehrani

SHEMA SADJA IN ZELENJAVE

OBVESTILO_STARŠEM_IN_OSTALIM_UPORABNIKOM_ŠOLSKE_PREHRANE                                 *Alergeni, ki jih jed vsebuje so napisani v oklepaju.

Pekovski in slaščičarski izdelki lahko vsebujejo sledi mlečnih in sojinih beljakovin, semen sezama in lupinastega sadja.

• V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika.
  • Napitek: voda ali sok iz sadnega sirupa, ki ima od 70% do 100% sadnega deleža, brez dodanih konzervansov in sladkorja.

Ob sredah vsi učenci prejemajo sadje iz SŠS, ki ga financira EU v sodelovanju z Agencijo RS za kmetijske trge in razvoj podeželja.

(Skupno 5,383 obiskov, današnjih obiskov 1)