Pozdrav pomladi

V četrtek,31.marca 2016, smo v jedilnici podružnične šole Sv.Anton, praznovali POZDRAV POMLADI. Učenci podaljšanega bivanja so svojo pomladno razpoloženost prikazali skozi različne umetniške točke. Skupaj s starši smo proslavili vse praznike, ki smo se jih dotaknili v mesecu marcu, od dneva žena, do materinskega dneva ter dneva očetov pa vse do prvega dneva pomladi, gregorjevega dneva, ko se ptički ženijo in Velike noči. V prireditvi, ki so jo skrbno pripravile učiteljice podaljšanega bivanja in katero so učenci sami vodili, so se predstavili učenci od 1. do 5. razreda in razvedrili svoje starše in sorodnike,ki so napolnili prostor do zadnjega kotička. Učenci so peli,plesali in igrali različne vloge ter skupaj s svojci in učitelji preživeli prijetno urico ter izrazili dobrodošlico pomladi.

Prijetno pomlad vsem!

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)