Vpis v srednje šole

1_4753737

Spletna stran Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport – Vpis v srednje šole vsebuje uporabne informacije v zvezi z vpisom (npr. razpis, rokovnik o pomembnih datumih glede vpisa, objave o stanju prijav, zakon o štipendiranju …)

Prosimo, da se za vašo informiranost čim več poslužujete omenjene ažurne spletne strani. V primeru vprašanj v zvezi z vpisom pokličite šolsko svetovalno službo na šoli ali svetovalno službo srednje šole.

Rokovnik o pomembnih datumih glede vpisa: Rokovnik_objavljen_04_03_2016

Stanje prijav za vpis v srednje šole (opomba: Na spletni strani Ministrstva- objavljajo ažurirano stanje prijav): STANJE PRIJAV

Javna objava omejitev vpisa, 30. 5. 2016: Omejitev vpisa

Vpis oziroma izvedba 1. kroga izbirnega postopka (po razporedu šol):

med 16. in 21. 6. 2016 do 14. ure.

Glejte obvestila, ki ste jih prijavljeni kandidati prejeli od srednjih šol!