DRŽAVNO TEKMOVANJE V VESLANJU NA SIMULATORJIH

IMG_6804
Na Osnovni šoli Žirovnici se je v petek, 25. marca, odvijalo 2. državno prvenstvo osnovnih šol v veslanju na simulatorjih na katerem je nastopala tudi ekipa naše šole in se med 27 ekipami uvrstila na 21 mesto.

V posamezni ekipi je tekmovalo po 8 učencev in učenk, ki so se na 2.000 metrov dolgi veslaški progi menjavali na vsakih 250 metrov. Poleg udeležencev in mentorjev, ki so glasno spodbujali vsak zaveslaj svoje ekipe, so tekmovanje popestrili tudi nekdanji in sedanji vrhunski tekmovalci v veslanju, ki so vsaki ekipi pomagali s svojimi nasveti.
Našo šolo so zastopali: Tim Kramberger, Vanja Bordon, Matija De Faveri, Enej Sosič, Noemi Zonta, Alja Šokić, Martina Aničič in Eliza Štader, vodja naše skupine pa je bil naš bivši učenec, Mark Ule, član Veslaškega kluba Nautilus iz Kopra.
Čestitamo!
IMG_6808IMG_6801
(Skupno 378 obiskov, današnjih obiskov 1)