OBVESTILO O NARAVOSLOVNEM DNEVU za 6. razred

V ponedeljek, 5. 9. 2016 (FANTJE)  in v torek, 6. 9. 2016 (PUNCE) bomo v sodelovanju z Gobarskim in mikološkim društvom  slovenske Istre organizirali ogled naravnih in kulturnih znamenitosti Movraža in okolice. Odhod avtobusa izpred šole v Pradah bo ob 7. 45, učenci podružnice  Sv. Anton se nam boste pridružili ob 8. 00 v Sv. Antonu.

Povratek v Sv. Anton je predviden ob 12. 30 in ob 12.40 v Prade. Pot nas bo peš vodila od Movraža do Dvorov, zato se oblecite in obujte športno. Po potrebi pripravite zaščito pred soncem oz. dežjem. Prejeli boste šolsko malico, dobrodošla pa bo dodatna pijača. S seboj vzemite tudi beležko in pisalo, saj boste o tem dnevu dejavnosti oblikovali poročilo. Tudi fotografirate lahko. Več o učni poti si lahko preberete na spletni strani društva http://gmdkoper.blogspot.si/2009/06/ucna-pot-movraz.html

(Skupno 110 obiskov, današnjih obiskov 1)