Vabilo v poletno šolo francoskega jezika

 

Kulturno društvo Peter Martinc tudi letos učencem druge in tretje triade osnovne šole ter dijakom srednjih šol nudi možnost, da v sproščenem okolju ob različnih vodenih dejavnostih pridobijo osnove francoskega jezika in kulture ali pa nadgradijo že pridobljeno znanje. Program vsebuje tudi pripravo za izpit ravni A1 in A2.Tečaj bo trajal en teden, od ponedeljka, 3. julija do petka, 7. julija 2016, od 9.00 do 15.30. Učenje jezika  bo kot rdeča nit povezovalo več dejavnosti. Poleg 20 ur jezikovnega učenja se bomo posvetili igram, športu in kulturnim dejavnostim. Zanje bodo skrbeli pedagogi in izkušeni spremljevalci. Udeleženci, če bodo to želeli, bodo dobili tudi kosilo. V popoldanskem delu programa imamo tudi dve delavnici, in sicer glasbeno, ki jo bo vodila Anita PRELOVŠEK, priznana flavtistka in učiteljica glasbe ter likovno, ki jo bo vodil francoski slikar iz Lilla Vianney LEFEBVRE.  Šola bo potekala na Osnovni šoli Vojke Šmuc v Izoli, Prešernova cesta 4.
Prilagamo obvestilo s terminom poletne šole, osnutkom urnika in vsebin ter ceno (tudi na http://www.petermartinc.org/tecaji-francoscine/). Prosimo, če lahko po vaših komunikacijskih kanalih (tudi prek vaše spletne strani in fb) obvestite starše in učence o tej možnosti zelo dinamične in koristne izrabe prostega časa ob koncu šolskega leta. Za informacije smo na voljo na naslovu info@petermartinc.org ali po telefonu 041 692 389.

2017 vabilo poletna šola in prijavnica za dijake                                                                                   2017 vabilo poletna šola starsi in prijavnica slovensko – osnovna šola

(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)