Hiša kulture Sv. Anton

Rezultat iskanja slik za hiša kulture sveti anton
HIŠA KULTURE

Vljudno vabimo na sobotno otroško in mladinsko kulturniško druženje v Hiši kulture v Sv. Antonu,  ki bo medse vzelo tudi odrasle. Pričakujemo vas dne 24. 11. 2018 ob 10. uri s šolajočimi se otroki ali same. Skupaj se bomo zabavali, se informirali, se izobraževale in literarno in likovno kultivirale na pesniško-prozni delavnici priznane pesnice Barbare Korun, slikarsko-risarskem ustvarjanju skupaj z  akademskim slikarjem Andrejem Kamnikom  in antropološkem spoznavanju okoliških zdravilnih zelišč in njihove rabe ter arheološke dediščine kraja ob predstavitvi Renate Šribar. Začelo se bo ob 10. uri in zaključilo ob 12. 30 ali najkasneje ob 13. uri.   Center FemA_Hiša kulture_vabilo  

(Skupno 258 obiskov, današnjih obiskov 1)