14.slikarski extempore

Svetovni dan voda, 22. 3. smo tudi letos obeležili s tradicionalnim 14. slikarskim extemporom v Škocjanskem zatoku pod naslovom ” Naša naravna dediščina”.

OŠ Elvire Vatovec Prade organizira v sodelovanju z Društvom za opazovanje in proučevanje ptic Slovenije in  in Društvom likovnih pedagogov Primorja, ter sofinanciranju MOK slikarski extempore, katerega se udeležujejo učenci tretje trijade primorsko-kraške regije. Letos je prijavljenih 14 šol, slikarska skupina Morje Andragoškega društva Morje, Univerza za tretje življensko obdobje Izola in fotografska skupina Morje Andragoškega društva Morje, Univerza za tretje življensko obdobje Izola.
Ustvarjalci so slikali na slikarska platna po Škocjanskem zatoku do 12. ure.
Ob 12.30 je bila v prostorih stavbe Škocjanskega zatoka otvoritev razstave in kulturni program, ter podelitev priznanj in nagrad.
Vljudno vabljeni na ogled nastalih del v prostorih Škocjanskega zatoka.
(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)