Zaigraj z nami – nagrajenci

Spoštovani, skupaj s Fundacijo PlayersPromotions in Janom Oblakom smo ob podpori slavnih nogometašev Messija in Suareza ponovno izpisali lepo zgodbo, ki je navdušila in osrečila nekaj tisoč otrok širom Slovenije. Tistih, ki so darovali in se bodo našli na seznamu nagrajencev, ki je objavljen na naši spletni strani  https://www.rks.si/sl/Novice/Zaigraj-z-nami/ in tistih, ki so navdušeno sodelovali na zaključnem dogodku z žrebanjem nagrad v četrtek, 11. aprila 2019, v Mladinskem zdravilišču in letovišču RKS Debeli rtič, kjer so se družili s svojim vzornikom Janom Oblakom.

Iskrena hvala vsem, ki so prispevali za svoje vrstnike z manj priložnostmi iz cele Slovenije, da  bodo lahko s tako zbranimi sredstvi preživeli petdnevne brezplačne počitnice v Mladinskem zdravilišču in letovišču Debeli rtič

Čestitamo vsem nagrajencem in jim želimo veliko veselja ter zadovoljstva z nagrado.

(Skupno 296 obiskov, današnjih obiskov 1)