DAN ZDRAVJA in Street ENERGY WEEK

Rezultat iskanja slik za dan zdravja koperIzmenjava igrač in otroških oblačil_2019

Obvečamo vas, da se ta vikend v Kopru obeta pravo družinsko doživetje. V soboto, 25. maja, ob 11. uri nas bo obiskala PIKA NOGAVIČKA s svojimi prijatelji, ki bo poskrbela za poseben dan. To bo DAN ZDRAVJA in Street Energy Week, posvečen najmlajšim, z bogatim otroškim programom, delavnicami, plesnimi nastopi in še več. Bogat program prireditve si lahko ogledate tukaj.

Tudi za mamice bo priskrbljeno. Ves dan bodo na Trgu pri Kapitaniji potekale brezplačne vadbe ZUMBE. Glede na to, da je veliko izobraževalnih aktivnosti za otroke vas prijazno vabimo, da izobesite program prireditve in obvestilo o izmenjavi igrač in oblačil ter povabite svoje otroke in starše na našo prireditev.

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)