Male sive celice

V sredo, 18. 9. 2019, se je na naši šoli odvijalo regijsko predtekmovanje Malih sivih celic. Sodelovalo je 22 ekip iz 13 šol jugozahodne Slovenije. Kot gostitelji predtekmovanja smo lahko na pisnem delu sodelovali s tremi ekipami: Timoty Zonta, Martin Mihelič in Julija Bordon, Lara Višnjevec, Ana Lisac in Neža Rupnik, Valentin Pečar, Julija Oberstar in Špela Medved.
V kratkem programu, medtem ko je ekipa RTV – ja, v kateri je bil tudi Nik Škrlec, vrednotila teste, so nastopali Nika Starčevič, Erik Vukelič in Jakob Turk. Program sta povezovala lanskoletna tekmovalca Malih sivih celic Etien Zupičić in Jurij Krevatin, pridružila se jim še Lia Velec, ki se rada vrača na našo šolo. Sledil je še ustni del tekmovanja, na katerega se je uvrstila ekipa v sestavi Lare, Ane in Neže. Tudi tukaj so dekleta pokazale vso svoje znanje in se kot druga najboljša ekipa predtekmovanje uvrstila v nadaljnje tekmovanje. ČESTITAMO!!!

(Skupno 1.066 obiskov, današnjih obiskov 1)