Fantazima v Čudolandiji

V Hlavatyjevem parku ob tržnici bodo tudi letos na ogled  gigantske  
svetleče živali. Foto: Tomaž Primožič/FPA

Ta petek, 29. novembra, se v Kopru začenja Fantazima v Čudolandiji, ki poleg celovite svetlobne okrasitve mesta, drsališča ob morju, praznične gostinske ponudbe in posebne novosti na Titovem trgu – video mappinga prinaša predvsem zelo pester in raznolik vsakodnevni kulturno-zabavni program. Vabim vas, da se mi v petek, 29. novembra, ob 17. uri pridružite na Titovem trgu, na tradicionalnem dogodku, ko bomo s prižigom lučk in v družbi priznanih primorskih glasbenikov vstopili v praznični čas. Skupaj si bomo premierno ogledali tudi video projekcijo – mapping, s katero bo naša osrednja znamenitost – Pretorska palača zablestela na prav poseben način. V upanju, da se mi boste pridružili v čim večjem številu, vas lepo
pozdravljam.
Župan: Aleš Bržan

(Skupno 217 obiskov, današnjih obiskov 1)