ZAMAŠKI ZA ALINO

Skoraj triletna Alina je ob rojstvu utrpela pomanjkanje kisika, kar ji je pustilo posledice na vseh področjih. Alina je borbena že od rojstva in zato ji želita starša omogočiti terapije, s katerimi bi dosegla vsaj minimalno stopnjo samostojnosti. Ker so potrebne terapije finančno težko dostopne, bi s sredstvi, zbranimi od zamaškov, znižali stisko staršev.
Dragi učenci in starši!
Ker smo v preteklosti že večkrat dokazali, da znamo stopiti skupaj, lahko to storimo še enkrat za našo Alino. Ker ima naša šola čut za pomoči potrebne otroke, smo tudi letos združili moči in podali roko društvu Palčica Pomagalčica. Tukaj pa potrebujemo tudi vašo pomoč.  Tako zaposleni kot učenci se v šoli trudimo, da bi zbrali čim več zamaškov. Ker vemo, da bi lahko bila akcija še uspešnejša, vas spodbujamo, da tudi doma zbirate zamaške in jih prinesete na šolo ali odpeljete na Dinos.  Že v naprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje. Saj veste: vsak zamašek šteje!

Koordinatorica: Lara Sandić

(Skupno 236 obiskov, današnjih obiskov 1)