PREPOVED IZVAJANJA NUJNEGA VARSTVA OTROK

Spoštovani,
Na spletni strani Vlade RS je objavljen Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih. S tem Odlokom Vrtci, osnovne šole, osnovne šole s prilagojenim programom, glasbene šole, srednje šole, višje strokovne šole, univerze in samostojni visokošolski zavodi, domovi za učence, dijaški domovi, študentski domovi, organizacije za izobraževanje odraslih _do preklica ostajajo zaprti_. Do nadaljnjega je _ukinjeno kakršnokoli organizirano varstvo otrok_, saj je širjenje virusa COVID-19 najintenzivneje prav preko najmlajših, neposredno ogroženo pa je tudi vse zaposleno osebje. Več si lahko preberete na
https://www.gov.si/novice/2020-03-15-posebno-obvestilo-ministrice-dr-simone-kustec-o-varstvu-otrok/
Skladno z zgoraj navedenim že predvideno nujno varstvo otrok 1. do 5. razreda na OŠ Koper in predšolskih otrok v Enoti Ribica Vrtca Koper NE bomo izvedli. Za sodelovanje in proaktivno delovanje se zahvaljujem vodstveni ekipi Vrtca Koper in OŠ Koper. Ostanite zdravi!
(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)