Obvestilo za starše in učence

Spoštovani starši,

Vlada RS je ob epidemioloških razmerah v državi v četrtek, 12. 11. 2020 sprejela odločitev o podaljšanju trenutno veljavnih ukrepov za področje vzgoje in izobraževanja. Zaradi še vedno kritične epidemiološke situacije se bo vzgojno-izobraževalno delo v osnovnih šolah, osnovnih šolah s prilagojenim programom ter glasbenih šolah za vse učence izvajalo na daljavo tudi od 16. 11. 2020 dalje. Obveščamo vas, da bo pouk še naprej potekal po ustaljenem urniku. Še enkrat vas prosim, da si preberete Šolska pravila za uporabo orodij za poučevanje na daljavo (objavljena na spletni starani šole pod zavihkom dokumenti) in se z otroki pogovorite, da je vsakršno snemanje učiteljev na ZOOM urah in fotografiranje prepovedano. Pojavljajo se nezakoniti posnetki na družbenih omrežjih. S skupnimi močmi bomo zmogli, bodimo solidarni z zdravstvenim osebjem in naredimo vse, da ostanemo zdravi. Lepo vas pozdravljam in v primeru vprašanj sem dosegljiva na kontaktih, objavljenih na spletni strani šole.

Lepo pozdravljeni vsi, starši in učenci!           Ravnateljica, Franka Pegan Glavina

Dopis za starše

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)