Priprave na morebitni pouk na daljavo v šolskem letu 2020/21

Ker se zavedamo možnosti ponovitve pandemije, se pripravljamo na pouk na daljavo.Starši ste izrazili željo, da morajo biti navodila za pouk dosegljiva na spletni strani šole na enotnem mestu. Odločili smo se za Arnesove spletne učilnice, do katerih lahko dostopate preko spletne strani naše šole pod zavihkom Učenci, Spletne učilnice. Učenci od 1. do 3. razreda dostopajo kot gosti (informacije lahko berejo). Za učence od 4. do 9. razreda je šola pripravila AAI račune za prijavo v spletne učilnice, ki jih bodo učencem vročili razredniki v naslednjem tednu. Učencem bomo v zadnjem šolskem tednu podali informacijo o tem, kako se prijaviti. Za lažji vpis prilagamo video navodila.

Priprave na pouk na daljavo

 

(Skupno 540 obiskov, današnjih obiskov 1)